• 02188871265
  • info@sadaf-co.com
شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

نسخه آزمایشی

صفحه اصلی

دوده فام ؛ پیشرو در تولید محصولات دانش بنیان

صفحه اصلی

هدف ما رضایت شماست

درباره دوده صنعتی Carbon Black

دوده یکی از قدیمی ترین محصولات تولید شده توسط بشر است. تاریخچه استفاده از آن به قرن ها پیش باز می گردد، آن زمانی که چینی ها و هندی ها از این ماده به عنوان رنگدانه در جوهر استفاده می کردند. گرچه پس از قرن شانزدهم با گسترش صنعت چاپ، اهمیت این ماده افزایش یافت.

اصطلاح کربن بلک یا «دوده صنعتی»، به گروهی از محصولات گفته می شود که از اتم کربن تشکیل شده اند. دوده صنعتی با دوده معمولی متفاوت است. دوده صنعتی تحت شرایط کنترل شده و برای مصارف خاصی تولید می شود و بیش از ۹۷ درصد از ترکیب آن ، عنصر کربن می باشد.در حالی که دوده معمولی یک فرآورده جانبی نا خواسته است. کربن بلک ماده ای است که نه تنها مورد توجه کسانی قراردارد که با صنعت دوده سر و کار دارند، بلکه توانسته است نظر بسیاری از محققان و دانشگاهیان را در سراسر دنیا به خود معطوف نماید. 

این محصول کاربرد زیادی به عنوان فیلر برای تغییر خواص مکانیکی، الکتریکی و عبوردهی نور در محیط هایی دارد که به آن ها افزوده می شود و در نتیجه نقش مهمی در خواص الاستومرها، پلاستیک ها، رنگ ، جوهر و لاستیک  دارد و جز محصولات استراتژیک هر کشوری می باشد.

N220 N234 N326 N330 N339 N375 N550 N660
شرکت صنعتی دوده فام

دوده صنعتی را در دوگرید سخت و نرم تولید می کند​

دسته بندی محصولات گرید نرم

N-550

N-660

N-772

 

دسته بندی محصولات گرید سخت

N-220

N-234

N-326

N-330

N-339

N-375

جدول بسته بندی محصولات
چرا باید ما را انتخاب کنید؟

درباره شرکت صنعتی دوده فام

شرکت صنعتی دوده فام، به عنوان چهارمین کارخانه تولید کننده دوده صنعتی در ایران در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسید و با بهره گیری از فناوری نوین تولید دوده و با چشم انداز ” رهبری بازار صنعت دوده در بازار داخلی و منطقه “، ماموریت خود را ” تولید انواع محصولات زنجیره صنعت دوده با بالاترین کیفیت مورد قبول مشتریان و عرضه در بازارهای داخلی و خارجی در راستای ارزش آفرینی برای ذینفعان همراه با تعهد به حفظ استانداردهای زیست محیطی” تعریف نمود

  • محصولات با کیفیت
  • محصولات دانش بنیان

چشم انداز

رهبری بازار صنعت دوده در بازار داخلی و منطقه با حفظ مزیت تکنولوژی به منظور انعطاف در تنوع تولید محصولات با کیفیت مطابق با استاندارد های جهانی چشم انداز ما در طول فعالیت های مستمر و پیاپی در صنعت دوده  است.

ماموریت

تولید انواع محصولات زنجیره صنعت دوده با بالاترین کیفیت مورد قبول مشتریان و عرضه در بازارهای داخلی و خارجی در راستای ارزش آفرینی برای ذینفعان همراه با تعهد به حفظ استانداردهای زیست محیطی ماموریت ماست.

۲۱۰
کارکنان
۳
خط تولید
۶۰۰۰۰
ظرفیت تولید (تن)
۱۱
سال تجربه

شرکت صنعتی دوده فام پیشرو در تولید  صادرات محصولات دانش بنیان تربیت نیروی متخصص

مجتمع تولیدی صنعتی دوده فام (صدف)
Coustomers
مشتریان شرکت
کنیا
اندونزی
ویتنام
سریلانکا
بنگلادش
هندوستان
پاکستان
یونان
ترکیه
PROJECT
پروژه ها و دستاوردها
یکی از مزیت های شرکت صنعتی دوده صدف آزمایشگاه های تخصصی این حوزه می باشد که این شرکت را به مجموعه پیشرو و پیشران صنعت کربن بلاک در کشور و قطب تحقیق و توسعه این محصول تبدیل کرده است
هیات مدیره شرکت
از مزیت های شرکت صنعتی دوده فام مدیران حرفه ای و متخصص است که از تجربه لازم برای توسعه روزافزون این صنعت بهره مند هستند
مجتبی معین پور مدیر عامل
سیدهادی بیدار رییس هیات مدیره
عیسی زارع طوافی درگاه عضو هیات مدیره
آرمین سامانی‌ عضو هیات مدیره
  • با ما همکار شوید
  • ارتباط مستقیم با مدیران
Media Gallery
اخبار و اطلاعیه ها